Stół wykonany jest w całości z wyselekcjonowanego litego dębu, co sprawia, że jest on bardzo odporny i wytrzymały. Gwarantuje długie lata gry na niezmienionym poziomie. Kamienna płyta, w którą został wyposażony stół, wykonana jest z łupka włoskiego – bardzo twardy i odporny na uszkodzenia materiał sprawia, że radość z gry wznosi się na zupełnie nowy poziom.

W tym stole otrzymujecie Państwo w cenie wszystko, co jest na rynku najwyższej jakości, w tym światowej jakości materiały uzupełniające jak bandy marki Tournament oraz sukno Simonis.

Jedyna ewentualna dopłata, to dopłata za indywidualny deseń rzeźby (po indywidualnych konsultacjach dopuszczamy taką możliwość) np. herb rodu czy hobby klienta – konie, polowanie itp. Stół jest ręcznie rzeźbiony przez najwyższej klasy specjalistów.

Stół wykonywany według dowolnej specyfikacji

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów, proponujemy wybór wybarwienia drewna oraz koloru sukna – wszystko to bez zmiany kosztów.

Oferujemy 13 standardowych kolorów drewna oraz 4 kolory sukna, niemniej jednak pozostajemy otwarci na Państwa propozycje. Jesteśmy przekonani, że wspólnie wybierzemy odpowiednią kolorystykę do każdego gustu.

Dostępne wybarwienia drewna: buk, dąb, jasny dąb, dąb rustykalny, grusza polna, jabłoń locarno, mahoń redwood, mahoń togo, olcha, orzech, orzech bologna, ciemny orzech, wenge

Dane techniczne

Wymiar zewnętrzny: 146 cm x 258 cm

Wymiar pola gry: 112 cm x 224 cm (8 Ft)

Wysokość stołu: 80 cm

Rodzaj płyty do gry: kamień (włoski łupek)

Konstrukcja: lite drewno

Nogi: lite drewno

Łuzy i kosze: skórzane

Waga stołu: ok. 380-400 kg

Wybarwienie drewna: do wyboru

Kolor sukna: do wyboru

Dostawa i montaż

W trosce o najwyższą jakość usług, zapewniamy własny transport. Przeszkolone osoby zmontują stół w wskazanym przez Państwa miejscu, wypoziomują go i oddadzą gotowego do gry.

Koszt transportu zależy od odległości od siedziby firmy i specyfiki miejsca montażu; koszt jest uzgadniany indywidualnie.

Stół może być dostarczony niemalże w każde miejsce, jednakże istnienie pewnych przeszkód (takich jak wąskie korytarze, kręte schody itp.) wymusza inne przygotowanie stołu do transportu.

Wybrane realizacje

Przykład realizacji ręcznie rzeźbionego stołu ROYAL
Przykład realizacji ręcznie rzeźbionego stołu ROYAL